Jan Dirksz Both

(Holland, 1618-1652)
Jan Dirksz Both
(Holland, 1618-1652)

JAN DIRKSZ BOTH, efter, olja på pannå. 1600-tal.

"Hearing" ur "The Five Senses". A tergo 2 olika stämplar, oidentifierad röd sigillstämpel och en svart numrering, samt en äldre etikett med numrering. 27,5 x 24 cm.

Färgbortfall, ställvis mindre repor.

Utropspris
8 000 SEK