BORD, 1900-talets mitt.

BORD, 1900-talets mitt.

Skiva med kakelplattor med lila dekor mot ljus botten. Underrede i trä. Längd 56, bredd 43, höjd 61 cm.

Slitage, sprickor, krackelyr, märken,

Utropspris
1 500 SEK