VASER, 2st keramik, "Narciss", Lillemor Mannerheim, samt "Conga", Kjell Blomberg, Upsala-Ekeby, Gefle,

Narciss med blå dekor, höjd 24,5cm. Conga med svart glasyr, två hänklar, höjd 24cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
2 000 SEK