603598

Hugo Backmansson

(Finland, 1860-1953)
Hugo backmansson, akvarell, signerad 1942.

HUGO BACKMANSSON, akvarell, signerad 1942.

Landskap, 49 x 35 cm.

Sedvanligt slitage, ej examinerad ur ram.

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer