ELLIOTT ROBINSON, tillskriven, olja på duk, signerad och daterad -65? à tergo.
Figurscen. Bildmått 60 x 44,5 cm.
Ytslitage och ytsmuts, fläckar, krackeleringar, gulnad fernissa.