DRYCKESKÄRL, 3 st, silver, England 1857-1897. Vikt ca 408 g.

Drivna samt graverade floraladekor. 2 st, London 1884 respektive 1897. Sheffield 1857. Höjd 7,5-9 cm.

Slitage, repor, en med intryckningar.

Utropspris
200 EUR