3 st hovleverantören Alexander Ljubavin, S:t Petersburg 1893-1917.
2 st hovleverantör Hlebnikov, S:t Petersburg 1891.
1 st hovleverantör Hlebnikov, Moskva 1896.
1 st Pjotr Tsuksanov 1898-1908, S:t Petersburg 1898-1908.
Längd ca 14 cm.
Slitage, repor, gravyrer.