SKEDAR, 3+2+1+1, silver, S:t Petersburg och Moskva, Ryssland sekelskiftet 1800/1900. Vikt ca 170 g.

3 st hovleverantören Alexander Ljubavin, S:t Petersburg 1893-1917.

2 st hovleverantör Hlebnikov, S:t Petersburg 1891.

1 st hovleverantör Hlebnikov, Moskva 1896.

1 st Pjotr Tsuksanov 1898-1908, S:t Petersburg 1898-1908.

Längd ca 14 cm.

Slitage, repor, gravyrer.

Utropspris
200 EUR