SKÄNK, Skovby, Danmark 1900-talets slut.

Vitlaserat trä. I mitten två skåp med hyllor samt utdragbara, klädda lådor. På ömse sidor vitriner med glashyllor och belysning. Etikettmärkta. Längd 204 cm, djup 51 cm, höjd 115 cm.

Ej funktionstestad belysning. Smärre bruksslitage.

Utropspris
300 EUR