SIDEBOARD, "Arild", Nils Johnsson, Troeds, Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

Teak. Mittparti med fyra lådor. Skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 190 cm. Djup 43 cm. Höjd 78 cm.

Bruksslitage. Mindre märken och repor. Mindre fanerskador.

Utropspris
4 000 SEK