Girolamo Gianni

(Italien, 1837-1895)
Girolamo Gianni
(Italien, 1837-1895)

GIROLAMO GIANNI, olja på duk, signerad o otydligt daterad 1867 (?)

Vy över Neapel. 40x107.

Skador, oxiderad fernissa, färgbortfall, krackelerad.

Utropspris
20 000 SEK