Smycken
607005

PARTI SILVER SMYCKEN, 3 st, Aarikka, Finland, 1990-talets. Vikt ca 23,37 g.

Kors med kedja. Längd kedjan 40 cm. Längd hängen 4 cm. Brosch i form av kuvert, 1991. Längd 3,5 cm. Brosch i form av pensel, 1990. Längd 6 cm.

Ställvis mindre anlöpning. Bruksslitage.

Utropspris
1 200 SEK