Smycken
607012

HÄNGE samt KEDJA, silver och försilvrad gulmetall med ametist kristall, Jacob Hull, Danmark, 1960-70-talets.

Hänge signerat. Längd hänge 11 cm. Kedjan i försilvrad gulmetall. Längd kedjan 70 cm.

Slitage, ställvis anlöpning.

Utropspris
1 500 SEK