Smycken
607014

HÄNGE och KEDJAN samt ARMBAND, silver, försilvrad gulmetall och ametist kristall, Annette Borke, Danmark, 1960-70-talets

Längd hängen 7 cm. Kedjan är försilvrad gulmetall, längd kedjan 74 cm. Inre diameter 5,5 cm.

Slitage, ställvis anlöpning.

Utropspris
1 500 SEK