FIGURINER, 2 st, glas, Lisa Larson, Royal Krona, 1900-talets andra hälft.

Två katter i olika storlekar. Den större katten fäst på träsockel. Höjd exklusive sockel 10- 21 cm.

Ytslitage. Tydliga limrester mellan sockel och katt. Sockel med färgbortfall och krackelyrer.

Utropspris
1 500 SEK