ADVENTSLJUSSTAKE, "Fantasi 97", Osram, 1900-talets andra hälft.

Smide samt glas. Längd 37, höjd 34 cm (exklusive ljus).

Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK