VITRINSKÅP, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, trol Tyskland.

Överdel med vitrin. Underdel med skåp. L117, b 55, h 198.

Slitage, renoverat, saknar bakben. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK