KORGMÖBELGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Två snurrbara fåtöljer i olika storlekar samt soffa med textilklädda dynor. Soffans längd 190 cm. Soffbord med glasskiva och hjultrissor, längd 122 cm, bredd 70 cm, höjd 57 cm.

Bruksslitage. Krackelyrer och lackbortfall. Fläckar. Klädsel med skador. Mindre sprickor.

Utropspris
3 000 SEK