SIDEBOARD, ett par, 1900-talets slut.

Benställ i metall med svängda former och hjultrissor. Glasskiva, 60x45 cm, höjd 50 cm.

Anlupen metallyta, en skiva med djupare repa samt ett nagg. Hjulen tröga.

Utropspris
150 EUR