Barock

Barock

BYRÅ, barock, 1700-tal.

Tudelad. Fyra lådor, senare beslag av mässing. Profilerad front. Senare målning. Kompletterad med senare sockel och ben. Bredd 128. Djup 63. Höjd 117 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Torrsprickor.

Utropspris
10 000 SEK