Batteridriven röd cabriolet i plåt med chaufför "Smoky Joe", längd 21 cm, Marusan Toys, Japan. Batteridriven grön lokomotiv "Western" i plåt, längd 35 cm, Modern Toys, Japan.
Bruksslitage, repor. Lokomotiv saknas skorsten. Ej funktionstestade.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.