LEKSAKER, 5 st, plåt.

LEKSAKER, 5 st, plåt.

Gama Tank No 65, längd 16 cm, Tyskland. Pansarvärnskanon, "Germany", längd 12 cm. Luftvärnseld. läng 9 cm. Blå racerbil, Lehmann Gnom Nr. 808/1, längd 10 cm. Flerfärgad bil, märkt Foreign, längd 6,5 cm.

Slitage, anlöpningar, repor, delar saknas samt lösa delar. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR