VITRINSKÅP, 1900-talets början.

En glasad dörr med bakomliggande hyllplan. En låda under dörr. Senare målning och beslag av mässing, senare glasad dörr. Bredd 107. Djup 54. Höjd 179 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Torrsprickor. Nyckel finns.

Utropspris
6 000 SEK