LJUSSTAKAR 4 st, silver, TESI, Göteborg 1957 och 1959.

Skaft med randdekor. Rund fot. Höjd 15,5 cm. Fyllda.

Några mindre repor. Några bucklor.

Utropspris
4 000 SEK