HERRARMBANDSUR, 2 st, Omega, bland annat Seamster Deville.

Den i guld samt stål, med ljusurtavla, stavindex samt datumvisare. Den andra i stål, svart urtavla samt arabiska siffror. Diameter ca 3,5 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre enstaka stötskador. Den ena utan armband. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 800 SEK