LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Fiskars, 1800-talets senare hälft.

Stämplade nr 10. Höjd 16,5 cm.

Åldersrelaterad slitage och patina. Andra saknar manschett.

Utropspris
150 EUR