SKRIVBORDSMÖBEL, Selfile Home Office, 1900-talets andra hälft.

Delvis fanérat i teak. Invändigt skrivskiva, låda samt fack. Bredd 82, djup 54, höjd 114 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Märken. Defekt lås, ej ordentligt fäst, fungerar ej.

Utropspris
2 500 SEK