SOFFBORD, Art deco, 1900-talets första hälft.

Fanérat. Rund form med kopplade ben. Diam 90 och höjd 59 cm.

Smärre slitage. Mindre fanérskador. Repor och rispor.

Utropspris
1 500 SEK