SKRIVBORD, Uddebo, Svante Skogh, 1950-tal.

Fanerat i teak och mahogny. Två hurtsar med tre lådor vardera. Längd 135, bredd 70 och höjd 75 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Fläckar och ringmärken.

Utropspris
4 000 SEK