MARIA FRIBERG, triptyk, C-Print monterad på aluminium, 2000, signerad a tergo, upplaga 1/25.

"Trinity". 25 x 19,5 cm vardera.

Ytslitage i form av bl a repor. Slitage i laminatet, främst längst de yttersta marginalkanterna där laminatet har släppt något.

Proveniens

Galleri Charlotte Lund, Stockholm.

Utropspris
5 000 SEK