Madeleine Pyk – en samling F769

FIGURER, 2 st, porslin, LLadro och Zaphir, Spanien.

Sittande kvinna med hund och man med musicerande pojke. Höjd ca 32-36 cm.

Repor. Pojke saknar tumme på en hand. Två lagningar på käpp.

Utropspris
2 000 SEK