Madeleine Pyk – en samling F769

SKJORT-/MANSCHETTKNAPPAR, 2 par OCH KNAPPAR, 4 st, silver och pastestenar, 1900-talets första hälft.

Svagt kvadratisk form samt en rund. Ca 1 x 1 cm.

Bruksslitage. Nagg. Bucklor.

Utropspris
1 500 SEK