SIDEBOARD, Frode Holm, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Tek samt svartlackerad skiva. Lådor samt dörrar. Bredd 185 cm, djup 40 cm, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Repor, slitage, senare lackerad skiva. Nyckel finns.

Utropspris
4 000 SEK