HERRARMBANDSUR, stål, International Watch Company, Schaffhausen, automatic.

Rund boett med stavindex, diam 42 mm med krona, integrerad länk med viklås. Originalask medföljer, 15 x 11 cm.

Bruksslitage med smärre repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
22 500 SEK