Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

ELLEN FAVORIN, olja på skiva, signerad EF.

Leppäsalo, Leppävirta. 9,5 x 13 cm.

Tidsrelaterat slitage, smärre krackelyr och färgbortfall.

Utropspris
1 500 EUR