Konst Övrigt
613911

AFFISCH, litografiskt tryck, design Leif Paulson, 1940-tal.

Affisch, litografiskt tryck, design leif paulson, 1940-tal.

"Till England / Svenska Lloyd". Storlek ca 99 x 61,5 cm.

Spår av veck, kantskador, fläckar.

Utropspris
200 EUR
Rekommendationer