MATTA, rölakan, Ingegerd Silow, signerad I S. Ca 230 x167 cm.
Ljusblå spegel med polykrom medaljong samt hörn ornament.
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK