Alfred De Curzon

(Österrike, 1820-1895)
Alfred De Curzon
(Österrike, 1820-1895)

ALFRED DE CURZON, olja på duk. Signerad A de Curzon.

Vy mot Monte Tiberio, Capri, Vesuvius i bakgrunden. 43 x 33. Samtida förgylld och ornamenterad ram.

Krackeleringar. Repor.

Utropspris
12 000 SEK