SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, 1 par, silver. Birmingham, England 1924. Vikt ca 49 gram.

I form av tunnor. Höjd 4,7 cm.

Slitage. Repor. Mindre bucklor.

Utropspris
1 500 SEK