Henrik Nordenberg

(Sverige-Tyskland, 1857-1928)
Henrik Nordenberg
(Sverige-Tyskland, 1857-1928)

HENRIK NORDENBERG, olja på pannå, signerad.

Gässen matas. 46 x 33 cm.

Mindre ytsmuts/oxiderad fernissa. Mindre krackeleringar.

Utropspris
12 000 SEK