LÅDFACK, kring år 1900.

LÅDFACK, kring år 1900.

Ljust målat. 16 lådor. Längd 79, djup 33, höjd 123 cm.

Bruksslitage, senare målad, beslag med anlöpningar. Baksida med skador/hål.

Utropspris
4 000 SEK