TAVLA, empire, siden, signerad Beda Jeanette Wretman 18 mars 1833.

Målad och broderad. Landskapsscen "Veduta dei Contorni di Bajona". Bronserad och förgylld originalram. 39 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK