SAMLING HALSKEDJOR, silver, 1900-/2000-tal. Total vikt ca 680 g.

Olika längder. Några förgyllda.

Ej genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

267. Axel Einar Hjorth, bord, "Lovö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
50 000 SEK