PARTI KLOCKOR, 5 st. 10 K guld och 14 k guld. Bland annat Omega. 1900-tal.

Div. damklockr. Fyra st 14 k guld samt en 10 k guld. Diameter ca 1,5-2,5

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK