DESSERTBESTICK samt UPPLÄGGNINGSBESTICK, förgyllt silver, 40 delar, C.G Hallberg, tidigt 1900-tal. Total vikt 1327 g.

12 gafflar, 12 knivar, 12 skedar, 1 uppläggningsgaffel, 1 uppläggningskniv. 2 st skedar medföljer. Uppläggningsbestick samt knivar med delar i stål.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK