John Georg Arsenius

(Sverige, 1818-1903)
John Georg Arsenius
(Sverige, 1818-1903)

JOHN GEORG ARSENIUS, olja på duk, signerad.

Häst. Ca 27x33 cm.

Uppklistrad på pannå, enstaka skador.

Utropspris
2 000 SEK