ARMBANDSUR, dam, Omega 14K guld , 1900-talets senare hälft. Vikt tot. 48,1 g.

Urtavalans storlek 11 x 15 mm. Röd urtavla.
Armbandets längd ca 16 - 17 cm.
Armbandets bredd 9 - 19 mm.

Smärre bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Utropspris
800 EUR