SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil, 1900-talets mitt.

Förgylld och bronserad. Skuren dekor. Spegel med genombruten dekor. Konsolbord med skiva av marmor. Spegelns mått 119 x 53. Konsolbordets bredd 66. Djup 33. Höjd 64 cm. Total höjd ca 183 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall. Skiva med avslag i båda bakkanterna.

Utropspris
2 500 SEK