DYKARHJÄLM, märkt med plakett med kyrilliska bokstäver, Ryssland.

Koppar samt mässing. Höjd ca 47 cm, bredd 40 cm.

Slitage, skador, omgjord. Ej genomgången.

Utropspris
200 EUR