LEKSAKSBILAR, 2 kpl, Schuco och Tipp & Co., Tyskland 1950-60-tal.

"5311 INGENICO", lackerad i rött med förnicklade detaljer, längd 22 cm. "Citroen Police car No. 105F", vitlackerad, detaljerad interiör, avtagbara tak samt fönster, längd 23 cm.

Bruksslitage, skador. Delar saknas. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR