LJUSSTAKAR, ett par, silver, Tore Eldh, Ceson, Göteborg, 1976.

Fyllda fötter. Höjd 12 cm.

Bruksslitage. Repor. Anlupna. Mindre bucklor.

Utropspris
1 500 SEK